Warsztaty dla nauczycieli – Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu

Zaproszenie na warsztaty dla nauczycieli i przedstawicieli organizacji pozarządowych, Wrocław 27-28 września. Chcesz prowadzić ciekawą kampanię promująca Sprawiedliwy Handel i zrównoważony rozwój w szkole? Zapisz się na warsztaty, a potem uzyskaj certyfikat Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu.

W dniach 27-28 września we Wrocławiu organizujemy kolejne warsztaty pt.

Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu – jak prowadzić kampanię w szkole? 

Zapraszamy do udziału nauczycieli oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i aktywistów zainteresowanych prowadzeniem kampanii promujących Sprawiedliwy Handel i zrównoważony rozwój na terenie szkół, uczelni lub miast. Celem wydarzenia jest wspólne wypracowanie pomysłów na kontynuację kampanii w szkołach, które uzyskały już tytuł Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu oraz zaproszenie nowych uczestników do współpracy.

Spotkanie będzie okazją do:

Udział w warsztatach jest nieodpłatny. Organizatorzy zapewniają noclegi, wyżywienie oraz pokrycie kosztów dojazdu. Każdy z uczestników otrzyma dyplom uczestnictwa. Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, w terminie do 20.09.2018.

Spotkanie organizowane jest przez Fundację „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska w ramach ramach międzynarodowego projektu Trade Fair Live Fair, który będzie trwał do 2020 roku. Jednym z celów projektu  jest wsparcie kampanii Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu. W ramach projektu powstała nowa strona internetowa spolecznosci.fairtrde.org.pl. Znajdziecie Państwo na niej wszystkie informacje dotyczące kryteriów przyznawania tytułu oraz użyteczne wskazówki i materiały do prowadzenia kampanii. Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska, Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie i Polskie Stowarzyszenie Sprawiedliwego Handlu są sygnatariuszami kampanii Społeczności Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu, której częścią jest kampania Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu.

Zarejestruj się poprzez formularz rejestracyjny

 

Informacji na temat warsztatów udzielają:

Koordynator kampanii Społeczności Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu

Tadeusz Makulski tel. 508044484 e:mail: koordynator { at } fairtrade.org.pl

Koordynator projektu Trade Fair Live Fair w Fundacji Fairtrade Polska

Zbigniew Szalbot tel.  605 045 255  e-mail zbigniew.szalbot { at} fairtrade.org.pl

Formularz kontaktowy kampanii Społeczności Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu

Wstecz