Seminarium „Skutecznie o Sprawiedliwym Handlu”

Zapraszamy na organizowane przez Fundację „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska seminarium pn. „Skutecznie o Sprawiedliwym Handlu”, które odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2016 r. w Łodzi.

Na spotkaniu przedstawione zostaną skuteczne i atrakcyjne dla młodzieży działania wyjaśniające i promujące ideę Sprawiedliwego Handlu. Seminarium będzie zwieńczeniem trwającego od sierpnia 2014 projektu Sprawiedliwi, aktywni, świadomi, w ramach którego wspieraliśmy kampanię Szkoły Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu w ponad 40 szkołach w całej Polsce. Był to czas bardzo owocny – zrealizowanych zostało wiele interesujących pomysłów aktywizujących młodzież, którymi chcemy się podzielić, ponieważ mogą okazać się pomocne także w Państwa pracy.

Podczas seminarium poruszone zostaną następujące tematy:

Zobacz roboczy program seminarium.

Udział w seminarium jest nieodpłatny, organizator zapewnia nocleg, posiłki oraz zwrot kosztów podróży do Łodzi*.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podsumowanie

Seminarium „Skutecznie o Sprawiedliwym Handlu”
Organizator: Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska
Termin: 24-25 kwietnia 2016 r. (rozpoczynamy w niedzielę obiadem o godz. 14, kończymy w poniedziałek o godzinie 16)
Miejsce: Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”, ul. Zielona 27, Łódź
Program (roboczy): plik PDF
Zgłoszenia: formularz online
Kontakt: Anna Chomczyńska
anna.chomczynska@eko.krakow.pl
519 326 986

* zwrot kosztów podróży: komunikacją zbiorową na podstawie oryginalnych biletów (w przypadku pociągu – II klasa) plus ewentualny dojazd taksówką na trasie lokalnej na podstawie rachunku; bądź autem (ryczałt w wysokości połowy urzędowej stawki wynoszącej 0,8358 zł/km, tj. 0,4179 zł/km plus ewentualne opłaty autostradowe i parkingowe na podstawie oryginalnych dowodów opłat lub FV)

Wstecz